• Üye Girişi
 • Yeni Üye
 • Teslimat Bilgileri

       


  starkuyumculuk.com dan verilen siparişler sonrasında müşterilerimizle muhakkak telefon veya sms (kısa mesaj) aracılığıyla irtibata geçilir. Satış temsilcilerimiz müşterilerimizden telefon ile onay aldıktan sonra işlemler hızlandırılır. 
   
  Ürünler ödeme yapılan kredi kartı hamiline veya yine kredi kartı hamilinin sipariş formunda belirttiği isme kimlik ve imza karşılığı teslim edilir. Siparişinizin, alışveriş sırasında belirttiğiniz teslimat adresine teslim edilebilmesi için, ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirdiyseniz, güvenlik onayının, provizyon alınan bankanın Güvenlik Departmanı tarafından starkuyumculuk.com yetkilisine iletilmesi gerekmektedir.

  Ödemeniz onaylandıktan sonra, ikinci aşama olarak ürünler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürünlerin hazırlanması, ödemenin onaylanmasından sonra 1-7 iş günü arasında sürmektedir. Hazırlık safhasının, starkuyumculuk.com ’da belirtilen süreyi aşması durumunda e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Siparişinizin durumunu üye girişi yaparak takip edebilirsiniz.

  Hazırlanan siparişler, kargo firmasına iş günleri içinde teslim edilmektedir. Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. starkuyumculuk.com gerek gördüğünde kargo firmasını ya da gönderi yöntemini değiştirme hakkını saklı tutar. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Aynı bilgiyi yine üye ekranından giriş yaparak da görebilirsiniz.

  Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında 48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir. Bu süre sonunda siparişiniz elinize ulaşmazsa iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi starkuyumculuk.com’a geri getirecektir.

  Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. starkuyumculuk.com sipariş yetkilisine iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini yerine getirdiği kabul edilmiş olur. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar,kırık ,kayıp durumlarda kargo firması sorumlu değildir, ürün garanti kapsamının dışına çıkar.
  Bu sipariş, teslimat ve diğer konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.